• Hakkımızda

30 yılı aşkın bir ticari birikim ve tecrübeye dayalı geçmişe sahip firmamız; üretim yapısında çeşitliliğe ve kaliteye dayalı çözümlerle yürüyüşünü sürdürmektedir.

Biz firma olarak herşeyden önce ilkelerimizin başına insana saygıyı koyduk. Salt kazaç elde etmeye dönük yaklaşımlardan uzak durmaya çalıştık. Kazancın ve karın helal olanını gözetmeye, alım-satım işlemlerinde insanları memnun etmeye ve razı etmeye gayret ettik. Alışverişte karşılıklı rızanın, ticaretin en önemli değeri olduğunu düşündük ve öyle de devam ediyoruz.

Üretici vasfımızın yanısıra, yapı sektöründe özellikle tesisat grubunda (sıhhi tesisat, alt yapı, doğalgaz tesisatı ve ekipmanları vs.) marka ve ürün çeşitliliğine dayalı geniş bir faaliyet alanımız bulunmaktadır.

Buna bağlı olarak, özellikle İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin değişik bölgelerinde müteahhit, mekanik tesisat, nalbur ve doğalgaz taahhüt firmalarından oluşan geniş bir müşteri yelpazesine hizmet sunmaktadır.

Karşılıklı güvene, istikrar ve kalıcılığa, iyi hizmete olan inancımızla daima ileriye bakıyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz....